| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
|---|---|
| Technologia zapobiegająca upadkowi | - Tak, tak. |
| Planowanie | - Tak, tak. |
| zbiornik wody | 250L |
| Żywotność baterii | Do 180 minut |
| Pojemność kosza na śmieci | 300 ml |
|---|---|
| Władza | Zasilany bateryjnie |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, punktowy, krawędziowy i ręczny |
| Akumulator | 5200 mAh |
| Zmywalny filtr | - Tak, tak. |
| Akumulator | 5200 mAh |
|---|---|
| APLIKACJA | - Tak, tak. |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, punktowy, krawędziowy i ręczny |
| Zmywalny filtr | - Tak, tak. |
| Planowanie | - Tak, tak. |
| Żywotność baterii | Do 180 minut |
|---|---|
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| zbiornik wody | 250L |
| kontrola aplikacji | Aplikacja Tuya |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, punktowy, krawędziowy i ręczny |
| Żywotność baterii | Do 120 minut |
|---|---|
| kontrola aplikacji | Opcjonalnie |
| Akumulator | 2600 mAh |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| Planowanie | - Tak, tak. |
| Żywotność baterii | Do 240 minut |
|---|---|
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| Władza | Zasilany bateryjnie |
| Planowanie | - Tak, proszę. |
| APLIKACJA | - Tak, proszę. |
| zbiornik wody | 250L |
|---|---|
| APLIKACJA | - Tak, tak. |
| Pojemność kosza na śmieci | 300 ml |
| Żywotność baterii | Do 180 minut |
| kontrola aplikacji | Aplikacja Tuya |
| Wykrywanie przeszkód | - Tak, tak. |
|---|---|
| Zmywalny filtr | - Tak, tak. |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, punktowy, krawędziowy i ręczny |
| Władza | Zasilany bateryjnie |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| Zmywalny filtr | - Tak, tak. |
|---|---|
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, punktowy, krawędziowy i ręczny |
| zbiornik wody | 250L |
| Akumulator | 5200 mAh |
| Czas pracy | 90 ~ 120 minut |
|---|---|
| Produkt | automatyczny odkurzacz automatyczny |
| Funkcja | robot odkurzający podłogę |
| Aplikacja | Dom czysty Aplikacje |
| Kolor | Czarny czy biały |