| Rodzaj | Laserowy odkurzacz robotyczny |
|---|---|
| Zmywalny filtr | - Tak, tak. |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| Kontrola głosu | - Tak, tak. |
| Żywotność baterii | Do 150 minut |
| Żywotność baterii | Do 180 minut |
|---|---|
| APLIKACJA | - Tak, tak. |
| kontrola aplikacji | Aplikacja Tuya |
| Zmywalny filtr | - Tak, tak. |
| Władza | Zasilany bateryjnie |
| Orzecznictwo | CE,RoHS,EMC,CB |
|---|---|
| Napięcie (V) | 14.4 |
| Instalacja | robot |
| Typ | Odkurzacz |
| Kolor | Czarny biały |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Czas pracy | 90 ~ 120 minut |
| Materiał | ABS |
| Hałas | 60 dB |
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
|---|---|
| zbiornik wody | 250L |
| kontrola aplikacji | Aplikacja Tuya |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, punktowy, krawędziowy i ręczny |
| Żywotność baterii | Do 180 minut |
| zbiornik wody | 250L |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 180 minut |
| kontrola aplikacji | Aplikacja Tuya |
| Zmywalny filtr | - Tak, tak. |
| Technologia zapobiegająca upadkowi | - Tak, tak. |
| nazwisko | Samoczyszczący mop i samoczyszczący odkurzacz robot |
|---|---|
| Zbiornik wodny | 2,5 l |
| Pojemność kosza na śmieci | 300 ml/1,8 l |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| kontrola aplikacji | - Tak, proszę. |
| Orzecznictwo | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Napięcie (V) | 14.4 |
| Instalacja | Robot, Odkurzacz bębnowy |
| Funkcjonować | Wielofunkcyjny robot zamiatający |
| Nazwa produktu | Inteligentny odkurzacz, BOBOT zamiatający robot odkurzający automatyczny odkurzacz |
| Słowa kluczowe | Robot odkurzający podłogę |
|---|---|
| Pojemnik na śmieci | 400ML |
| Stacja | 3000 pensów |
| Zbiornik czystej wody | 4 litry |
| Worek na kurz | 3,5 litra |
| Produkt | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Napięcie (V) | 14.4 |
| Moc (W) | 30 |
| Instalacja | Robot, Odkurzacz bębnowy |
| Typ | Cyclone, bardzo dokładny filtr powietrza, odkurzacz |