| Słowa kluczowe | robot do czyszczenia podłóg twardych |
|---|---|
| Torba lub bez torby | Z Torby |
| Napięcie (V) | 14.4 |
| Moc (W) | 30 |
| Instalacja | Robot, Odkurzacz bębnowy |
| Czas ładowania | 3-4 godz |
|---|---|
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
| Waga | 1,5 kg |
| Funkcja | Zamaszysty |
| Aplikacja | Aplikacje domowe |
| Rozmiar | 24 (dł.) x 24 (szer.) x 10 (wys.) cm |
|---|---|
| Aplikacja | Aplikacje domowe |
| Typ | robota do mycia okien |
| Napięcie (V) | 220 |
| Moc (W) | 80 |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, punktowy, krawędziowy i ręczny |
|---|---|
| Technologia zapobiegająca upadkowi | - Tak, proszę. |
| Zmywalny filtr | - Tak, proszę. |
| Akumulator | 5200 mAh |
| Planowanie | - Tak, proszę. |
| Planowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| kontrola aplikacji | - Tak, proszę. |
| Żywotność baterii | Do 150 minut |
| Akumulator | 5200 mAh |
| Zbiornik wodny | 2,5 l |
| Orzecznictwo | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Moc (w) | 30 |
| Funkcjonować | Mokre i suche, zamiatanie ssania |
| Tworzywo | Abs |
| Bateria | 2600 mAh |
| Technologia zapobiegająca upadkowi | - Tak, tak. |
|---|---|
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| Żywotność baterii | Do 150 minut |
| Planowanie | - Tak, tak. |
| Zmywalny filtr | - Tak, tak. |
| Pojemność kosza na śmieci | 0,3 litra |
|---|---|
| Łączność aplikacji | - Tak, proszę. |
| Kolekcja śmietników | 2L |
| Gwarancja | 12 lat |
| Tryby czyszczenia | Auto, Punkt, Krawędź, Zaplanowane |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
|---|---|
| Władza | Zasilany bateryjnie |
| kontrola aplikacji | - Tak, proszę. |
| Wykrywanie przeszkód | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Odkurzacz laserowy Dtof Line |
| Nazwa | automatyczny środek do czyszczenia podłóg |
|---|---|
| Funkcja | Automatyczne czyszczenie, zamiatanie |
| Napięcie (V) | 24 |
| Funkcjonować | Czyszczenie na mokro i na sucho |
| Czas pracy | 60 ~ 90 min |