| Typ | Line Laser Robot Cleaner |
|---|---|
| Bateria | 5200 mAh |
| Zmywalny filtr | Tak |
| Zbiornik na wodę stacji | 4l |
| Żywotność baterii | Do 180 minut |
| Łączność aplikacji | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolekcja śmietników | 3L |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tryby czyszczenia | Auto, Punkt, Krawędź, Zaplanowane |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65 DB |
| Typ | Line Laser Robot Cleaner |
|---|---|
| Bateria | 5200 mAh |
| Zmywalny filtr | Tak |
| Zbiornik na wodę stacji | 4L |
| Żywotność baterii | Do 180 minut |
| Nazwa | Komercyjne roboty czyszczące |
|---|---|
| Ssanie próżniowe | 15 kPa |
| Drut | NIE |
| Laser | Tak |
| Materiał | ABS |
| Czas pracy | 90 ~ 120 minut |
|---|---|
| Produkt | automatyczny odkurzacz automatyczny |
| Funkcja | robot odkurzający podłogę |
| Aplikacja | Dom czysty Aplikacje |
| Kolor | Czarny czy biały |
| Łączność aplikacji | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolekcja śmietników | 3L |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tryby czyszczenia | Auto, Punkt, Krawędź, Zaplanowane |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65 DB |
| nazwisko | Samoczyszczący mop i samoczyszczący odkurzacz robot |
|---|---|
| Zbiornik wodny | 2,5 l |
| Pojemność kosza na śmieci | 300 ml/1,8 l |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| kontrola aplikacji | - Tak, proszę. |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
|---|---|
| Funkcja | Automatyczne czyszczenie, zamiatanie, odkurzacz robota |
| Napięcie (V) | 24 |
| Funkcjonować | Mokry i suchy |
| Czas pracy | 60 ~ 90 min |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
|---|---|
| Waga | 1,5 kg |
| Funkcja | Automatyczne czyszczenie, zamiatanie, odkurzacz robota |
| Aplikacja | Aplikacje domowe, zbieranie kurzu |
| Orzecznictwo | CE,RoHS,EMC,CB |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Hałas | 60 dB |
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
| Funkcja | Zamiatanie, odkurzacz robota |