Robot odkurzacz zasilany baterią z wykrywaniem przeszkód Self Mop OEM
| Typ: | Line Laser Robot Cleaner |
|---|---|
| Bateria: | 5200 mAh |
| Zmywalny filtr: | Tak |
| Typ: | Line Laser Robot Cleaner |
|---|---|
| Bateria: | 5200 mAh |
| Zmywalny filtr: | Tak |
| Łączność aplikacji: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolekcja śmietników: | 3L |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Produkt: | Odkurzacz robota |
|---|---|
| Funkcja: | Czyszczenie podłóg |
| Aplikacja: | Domowy automatyczny odkurzacz automatyczny |
| Typ: | Line Laser Robot Cleaner |
|---|---|
| Bateria: | 5200 mAh |
| Zmywalny filtr: | Tak |
| Nazwa: | Komercyjne roboty czyszczące |
|---|---|
| Ssanie próżniowe: | 15 kPa |
| Drut: | NIE |
| Słowo kluczowe: | Robot do mycia okien |
|---|---|
| Czas ładowania: | praca z przedłużonym przewodem |
| Zastosowanie: | Scholla itp |
| Ścieżka czyszczenia: | N,Z,Kraj czysty |
|---|---|
| Czas ładowania: | 3 godziny |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ścieżka czyszczenia: | N,Z,Kraj czysty |
|---|---|
| Tryby czyszczenia: | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Słowo kluczowe: | Robot do mycia okien |
|---|---|
| Czas ładowania: | praca z przedłużonym przewodem |
| Aplikacja: | Scholla itp |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 65dB |
|---|---|
| Władza: | Zasilany bateryjnie |
| kontrola aplikacji: | - Tak, proszę. |
| Ścieżka czyszczenia: | N,Z,Kraj czysty |
|---|---|
| Tryby czyszczenia: | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Czas pracy: | 90 ~ 120 minut |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Hałas: | 55 dB |
| nazwisko: | automatyczny środek do czyszczenia podłóg |
|---|---|
| Cechy: | Automatyczne czyszczenie, zamiatanie |
| Napięcie (V): | 24 |
| Nazwa: | Komercyjne roboty czyszczące |
|---|---|
| Ssanie próżniowe: | 15 kPa |
| Drut: | NIE |
| Łączność aplikacji: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolekcja śmietników: | 3L |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Łączność aplikacji: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolekcja śmietników: | 3L |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Typ: | Line Laser Robot Cleaner |
|---|---|
| Bateria: | 5200 mAh |
| Zmywalny filtr: | Tak |
| Typ: | Line Laser Robot Cleaner |
|---|---|
| Bateria: | 5200 mAh |
| Zmywalny filtr: | Tak |
| Ścieżka czyszczenia: | N,Z,Kraj czysty |
|---|---|
| Czas ładowania: | 3 godziny |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Słowo kluczowe: | Robot do mycia okien |
|---|---|
| Czas ładowania: | praca z przedłużonym przewodem |
| Zastosowanie: | Scholla itp |