| Ścieżka czyszczenia | N,Z,Kraj czysty |
|---|---|
| Czas ładowania | 3 godziny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Telekomanda i aplikacja | Tak, opcjonalnie. |
| Pojemność zbiornika na wodę | 100 ml |
| Rodzaj | robot do czyszczenia okien, odkurzacz |
|---|---|
| Funkcja | Na mokro i na sucho, czyszczenie okien, robot do czyszczenia okien |
| Moc (W) | 80,75 |
| Kolor | Biały/Szary |
| Czas pracy | Bez ograniczeń. |
| Słowo kluczowe | Robot do mycia okien |
|---|---|
| Czas ładowania | praca z przedłużonym przewodem |
| Zastosowanie | Scholla itp |
| Funkcja | inteligentne czyszczenie |
| nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
| Ścieżka czyszczenia | N,Z,Kraj czysty |
|---|---|
| Czas ładowania | 3 godziny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Telekomanda i aplikacja | Tak, opcjonalnie. |
| Pojemność zbiornika na wodę | 100 ml |
| Ścieżka czyszczenia | N,Z,Kraj czysty |
|---|---|
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Nazwa produktu | Robot do czyszczenia okien |
| Powierzchnia do czyszczenia | Do 40 metrów kwadratowych |
| Słowo kluczowe | Robot do mycia okien |
|---|---|
| Czas ładowania | praca z przedłużonym przewodem |
| Aplikacja | Scholla itp |
| Funkcja | inteligentne czyszczenie |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
| Rozmiar | 24 (dł.) x 24 (szer.) x 10 (wys.) cm |
|---|---|
| Aplikacja | Aplikacje domowe |
| Typ | robota do mycia okien |
| Napięcie (V) | 220 |
| Moc (W) | 80 |
| Czas pracy | Zaproponuj 400 minut, aby robot odpoczął |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 500 mAh |
| Ścieżka czyszczenia | N, z |
| Powierzchnia do czyszczenia | Do 40 metrów kwadratowych |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Nazwa produktu | Robot do czyszczenia okien za pomocą sprayu wodnego |
|---|---|
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 50 ml |
| Szybkość czyszczenia | 3 minuty na metr kwadratowy |
| Czas ładowania | 3 godziny |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Nazwa produktu | Odkurzacz do okien |
| Kolor | Biały/niebieski/fioletowy/złoty |
| Czas pracy | bez limitu |
| Funkcja | Zamaszysty |