| Nazwa | Samoopróżniający się i samoczynnie mopujący robot odkurzający |
|---|---|
| Pojemnik na śmieci | 400ML |
| Stacja | 3000 pensów |
| Zbiornik czystej wody | 4L |
| Worek na kurz | 3,5 l |
| Nazwa robota | Odkurzacz automatyczny z mopem |
|---|---|
| Pył | 400ML |
| Odkurzacz stacji | 3000 pensów |
| Zbiornik wodny | 4L |
| Worek na kurz | 3,5 l |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
|---|---|
| Waga | 3,3,0 KG |
| Funkcja | Odkurzacz robota |
| Aplikacja | Zbieranie kurzu |
| Kolor | Czarny biały |
| Czas pracy | 90 ~ 120 minut |
|---|---|
| Materiał | ABS |
| Hałas | 55 dB |
| Czas ładowania | 3-4 godz |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
|---|---|
| Funkcja | Automatyczne czyszczenie, zamiatanie, odkurzacz robota |
| Napięcie (V) | 24 |
| Funkcjonować | Mokry i suchy |
| Czas pracy | 60 ~ 90 min |
| Produkt | automatyczne odkurzanie i mop |
|---|---|
| Waga | 1,5 kg |
| Funkcja | Automatyczne czyszczenie, zamiatanie, odkurzacz robota |
| Aplikacja | Aplikacje domowe, zbieranie kurzu |
| Orzecznictwo | CE,RoHS,EMC,CB |
| Nazwa produktu | Odkurzacz robota |
|---|---|
| Napięcie (V) | 14.4 |
| Waga | 3,3 KG |
| Aplikacja | Aplikacje domowe |
| certyfikat | CE CB ROSZ FCC |
| Produkt | Odkurzacz automatyczny samoopróżniający się |
|---|---|
| Moc (W) | 30 |
| Funkcjonować | Mokre i suche, zamiatanie |
| Materiał | ABS |
| Bateria | 5200 mAh |
| Nazwa produktu | Samoopróżniający się robot odkurzający |
|---|---|
| Moc (W) | 30 |
| Funkcjonować | Mokre i suche, zamiatanie |
| Materiał | ABS |
| Bateria | 5200 mAh |
| Nazwa produktu | Robot odkurzający na mokro i na sucho |
|---|---|
| Czas ładowania | 4 godz |
| Słowa kluczowe | Odkurzacz robota |
| Funkcja | Zamiatać, odkurzać, mopować |
| Aplikacje | Aplikacja domowa |