| Produkt | Odkurzacz robota |
|---|---|
| Funkcja | Czyszczenie podłóg |
| Aplikacja | Domowy automatyczny odkurzacz automatyczny |
| Kolor | Czarne lub białe kolory |
| Materiał | ABS |
| Nazwa produktu | Odkurzacz robota |
|---|---|
| Funkcja | Robot do czyszczenia podłóg |
| Aplikacja | Dom czysty |
| Kolor | Czarny lub biały kolor |
| Materiał | ABS |
| Nazwa produktu | Robot odkurzający MOQ 100 SZT |
|---|---|
| Funkcja | Robot do czyszczenia podłóg |
| Aplikacja | Dom czysty |
| Kolor | Czarny lub biały kolor |
| Materiał | ABS |
| Produkt | Odkurzacz robota |
|---|---|
| Funkcja | Robot do czyszczenia podłóg |
| Aplikacje | Dom czysty |
| Zabarwienie | Czarne lub białe kolory |
| Materiały | ABS |
| Produkt | automatyczny odkurzacz automatyczny |
|---|---|
| Hałas | 60 dB |
| Ładowanie | 4 godz |
| Nazwa | robot próżniowy |
| Funkcja | Zamiatanie, odkurzanie |
| Władza | Zasilany bateryjnie |
|---|---|
| kontrola aplikacji | - Tak, tak. |
| Żywotność baterii | Do 150 minut |
| Technologia zapobiegająca upadkowi | - Tak, tak. |
| Rodzaj | Laserowy odkurzacz robotyczny |
| kontrola aplikacji | Opcjonalnie |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 120 minut |
| Planowanie | - Tak, tak. |
| Władza | Zasilany bateryjnie |
| Rodzaj | Losowy robot-odkurzacz |
| Akumulator | 2600 mAh |
|---|---|
| Wykrywanie przeszkód | - Tak, tak. |
| Zmywalny filtr | - Tak, tak. |
| Władza | Zasilany bateryjnie |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, punktowy, krawędziowy i ręczny |
| Pojemność kosza na śmieci | 300 ml |
|---|---|
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| Zmywalny filtr | - Tak, tak. |
| zbiornik wody | 250L |
| Technologia zapobiegająca upadkowi | - Tak, tak. |
| Akumulator | 5200 mAh |
|---|---|
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, punktowy, krawędziowy i ręczny |
| Zmywalny filtr | - Tak, tak. |
| Planowanie | - Tak, tak. |
| Wykrywanie przeszkód | - Tak, tak. |