| Nazwa | Odkurzacz robota do okien |
|---|---|
| Czas pracy | bez limitu |
| Słowa kluczowe | robota do mycia okien |
| Funkcjonować | Mokry i suchy |
| Rozmiar | 24 x 24 x 10 cm |
| Produkt | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Czas pracy | bez limitu |
| Słowa kluczowe | robota do mycia okien |
| Funkcjonować | Mokry i suchy |
| Rozmiar | 24 x 24 x 10 cm |
| Czysty obszar robotów | Środek do czyszczenia szyb |
|---|---|
| Torba lub bez torby | Bez worka |
| Napięcie (V) | 220 |
| Szybkość czyszczenia | 2,5 min/mkw |
| Słowa kluczowe | robot do mycia okien |
| Słowa kluczowe | Odkurzacz |
|---|---|
| Czas ładowania | praca z przedłużonym przewodem |
| Aplikacja | Scholla itp |
| Funkcja | inteligentne czyszczenie |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
| Słowo kluczowe | robota do mycia okien |
|---|---|
| Bateria | 500 mAh |
| Hałas | 60 dB |
| Słowa kluczowe | magnetyczny środek do czyszczenia okien |
| Czas ładowania | praca z przedłużonym przewodem |
| robot | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar | 300*150*100mm |
| Powierzchnia | Szkło czyste, stół czysty |
| Moc próżni | 75 W |
| Próżnia | 3000 pensów |
| Nazwa | Automat do czyszczenia okien |
|---|---|
| Hałas | 60 dB |
| Czas ładowania | praca z przedłużonym przewodem |
| Aplikacja | Scholla itp |
| Czas pracy | bez limitu |
| Ścieżka czyszczenia | N, z |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 500 mAh |
| Czas pracy | Zaproponuj 400 minut, aby robot odpoczął |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | - Tak, tak. |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| Nazwa produktu | Robot do czyszczenia okien za pomocą sprayu wodnego |
|---|---|
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 50 ml |
| Szybkość czyszczenia | 3 minuty na metr kwadratowy |
| Czas ładowania | 3 godziny |
| Czas pracy | Zaproponuj 400 minut, aby robot odpoczął |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 500 mAh |
| Ścieżka czyszczenia | N, z |
| Powierzchnia do czyszczenia | Do 40 metrów kwadratowych |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |