| Robot | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar | 300*150*100mm |
| Obszar | Szkło czyste, stół czysty |
| moc próżniowa | 75 W. |
| Próżnia | 3000 pensów |
| Nazwa produktu | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Materiał ABS | ABS + PC |
| Napięcie (V) | 110 |
| Funkcjonować | Mokry |
| Moc (W) | 75 |
| Słowa kluczowe | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Materiał | ABS |
| Kolor | biały |
| Funkcjonować | Czyszczenie okien |
| Rozmiar | 30*15*10 cm |
| Nazwa | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Aplikacja | szyby, szyby czyste |
| Ładowanie | praca z przedłużonym przewodem |
| Bateria | Li-ion 600MAh |
| Hałas | 60 dB |
| Typ | robot do czyszczenia okien, odkurzacz |
|---|---|
| Czas pracy | bez limitu |
| Słowa kluczowe | robot do mycia okien |
| Funkcjonować | Mokry i suchy |
| Rozmiar | 24 (dł.) x 24 (szer.) x 10 (wys.) cm |
| Produkt | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Materiał robota | Materiał ABS |
| Rozmiar produktu | 295*145*90MM |
| Stosowanie | Czyszczenie szyby |
| Oceń moc | 80 W |
| Zbiornik na brudną wodę | 4L |
|---|---|
| System nawigacyjny | Liniowy laser |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65 DB |
| Łączność aplikacji | - Tak, proszę. |
| Pojemność kosza na śmieci | 0,3 litra |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Nazwa produktu | Robotyczny odkurzacz do okien |
| Kolor | biały |
| Czas pracy | bez limitu |
| Funkcja | zamiatarka |
| Nazwa produktu | robota do mycia okien |
|---|---|
| Materiał | ABS + PC |
| Kolor | Biały/Szary |
| Funkcjonować | Czyszczenie okien |
| Rozmiar | 30*15*10 cm |
| Nazwa | Okno robota CZYSTE |
|---|---|
| Rozmiar robota | 290*145*94MM |
| roboty | Automatyczna myjka do okien |
| Torba lub bez torby | Bez worka |
| Instalacja | robot |