| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
|---|---|
| Powierzchnia do czyszczenia | Do 40 metrów kwadratowych |
| Gwarancja | 2 lata |
| Pojemność zbiornika na wodę | 50 ml |
| Czas pracy | Zaproponuj 400 minut, aby robot odpoczął |
| Czas ładowania | 3 godziny |
|---|---|
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 100 ml |
| Nazwa produktu | Robot czyszczący okna z wodnym opryskiem szczotką |
| Szybkość czyszczenia | 10,5 minuty na metr kwadratowy |
| Czas pracy | Zaproponuj 400 minut, aby robot odpoczął |
|---|---|
| Pojemność zbiornika na wodę | 50 ml |
| Telekomanda i aplikacja | Tak, opcjonalnie. |
| Powierzchnia do czyszczenia | Do 40 metrów kwadratowych |
| Czas ładowania | 3 godziny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 50 ml |
|---|---|
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Pojemność akumulatora | 500 mAh |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | - Tak, tak. |
| Planowanie | - Tak, tak. |
|---|---|
| kontrola aplikacji | - Tak, tak. |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, punktowy, krawędziowy i ręczny |
| zbiornik wody | 260L |
| Akumulator | 5200 mAh |
| Pojemność kosza na śmieci | 300ml/3L |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 150 minut |
| Planowanie | - Tak, tak. |
| kontrola aplikacji | - Tak, tak. |
| zbiornik wody | 260L |
| robot | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar | 290*140*115MM |
| Czysty obszar | Czyszczenie szyb |
| Moc VC | 80 W |
| Odsysanie próżniowe | 3000 pensów |
| Produkt | Automatyczny robot do czyszczenia szkła |
|---|---|
| Funkcjonować | Na mokro i na sucho, czyszczenie okien, robot do czyszczenia okien |
| Moc (W) | 80,75 |
| Kolor | Biały/Szary |
| Czas pracy | bez limitu |
| Typ | Automatyczny robot do mycia okien |
|---|---|
| Funkcjonować | Na mokro i na sucho, czyszczenie okien, robot do czyszczenia okien |
| Moc (W) | 80,75 |
| Kolor | Biały/Szary |
| Czas pracy | bez limitu |
| Nazwa | Robot do mycia okien |
|---|---|
| Hałas | 60 dB |
| Bateria | 650 mAh |
| Szybkość czyszczenia | 2,5 min/mkw |
| Torba lub bez torby | Bez worka |