| Słowa kluczowe | Inteligentny automatyczny robot odkurzający |
|---|---|
| Hałas | 60 dB |
| Czas ładowania | praca z przedłużonym przewodem |
| Aplikacja | Aplikacje domowe |
| Nazwa | Odkurzacz do okien |
| Orzecznictwo | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Napięcie (V) | 14.4 |
| Nazwa produktu | Inteligentny odkurzacz, wysokiej jakości elektryczny robot czyszczący |
| Kolor | Biały |
| Czas pracy | 90 ~ 120 minut |
| Orzecznictwo | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Instalacja | Robot, Odkurzacz bębnowy |
| Typ | Cyklon |
| Funkcjonować | Wielofunkcyjny robot zamiatający |
| Nazwa produktu | BOBOT zamiatający robot odkurzający automatyczny odkurzacz automatyczny, wysokiej jakości elektryczn |
| Produkt | Robot Odkurzający Mop |
|---|---|
| Torba lub bez torby | Z Torby |
| Napięcie (V) | 14.4 |
| Moc (W) | 30 |
| Instalacja | Robot, Odkurzacz bębnowy |
| Nazwa robota | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar robota | 290*145*94MM |
| Czysty obszar robotów | Czyszczenie szyb |
| Torba lub bez torby | Bez worka |
| Instalacja | robot |
| Produkt | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Materiał | ABS + PC |
| Kolor | Biały/Szary |
| Funkcjonować | Czyszczenie okien |
| Rozmiar | 30*15*10 cm |
| Funkcjonować | Czyszczenie okien |
|---|---|
| Napięcie (V) | 100 |
| Kolor | Czarny biały |
| Słowa kluczowe | robot do mycia okien |
| Bateria | 14,8 V, 650 mAh |
| Rodzaj | robot do czyszczenia okien, odkurzacz |
|---|---|
| Funkcja | Na mokro i na sucho, czyszczenie okien, robot do czyszczenia okien |
| Moc (W) | 80,75 |
| Kolor | Biały/Szary |
| Czas pracy | Bez ograniczeń. |
| Nazwa robota | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar robota | 290*145*94MM |
| Czysty obszar robotów | Czyszczenie szyb |
| Torba lub bez torby | Bez worka |
| Instalacja | robot |
| Słowo kluczowe | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Aplikacja | szyby, szyby czyste |
| Ładowanie | praca z przedłużonym przewodem |
| Bateria | Li-ion 600MAh |
| Hałas | 60 dB |