| Słowo kluczowe | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar | 270*120*80MM |
| za pomocą | Środek do czyszczenia szkła |
| Moc ssania | 80 W |
| Próżnia ssąca | 2300 PA |
| Szybkość czyszczenia | 3 minuty na metr kwadratowy |
|---|---|
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | - Tak, tak. |
| Ścieżka czyszczenia | N, z |
| Pojemność zbiornika na wodę | 50 ml |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
|---|---|
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | - Tak, tak. |
| Pojemność akumulatora | 500 mAh |
| Czas pracy | Zaproponuj 400 minut, aby robot odpoczął |
| Gwarancja | 2 lata |
| Nazwa robota | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Materiał robota | Materiał ABS |
| Rozmiar produktu | 295*145*90MM |
| Użycie robota | Czyszczenie szyby |
| Moc robota | 80 W |
| Nazwa | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar | 270*120*70MM |
| za pomocą | Środek do czyszczenia szkła |
| Moc ssania | 80 W |
| Próżnia ssąca | 2300 PA |
| Czas pracy | Zaproponuj 400 minut, aby robot odpoczął |
|---|---|
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| Szybkość czyszczenia | 10,5 minuty na metr kwadratowy |
| Telekomanda i aplikacja | Tak, opcjonalnie. |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Powierzchnia do czyszczenia | Do 40 metrów kwadratowych |
|---|---|
| Czas ładowania | 3 godziny |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | - Tak, tak. |
| Nazwa produktu | Robot do mycia okien Podwójny strumień wody |
| Ścieżka czyszczenia | N, z |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | - Tak, tak. |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Nazwa produktu | Robot do mycia okien Podwójny strumień wody |
| Pojemność akumulatora | 500 mAh |
| Nazwa produktu | Robot do czyszczenia okien za pomocą sprayu wodnego |
|---|---|
| Szybkość czyszczenia | 3 minuty na metr kwadratowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Czas ładowania | 3 godziny |
| Ścieżka czyszczenia | N, z |
| Czas ładowania | 3 godziny |
|---|---|
| Szybkość czyszczenia | 3 minuty na metr kwadratowy |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | - Tak, tak. |
| Czas pracy | Zaproponuj 400 minut, aby robot odpoczął |