| Słowo kluczowe | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar | 280*130*100MM |
| za pomocą | Środek do czyszczenia szkła |
| Moc ssania | 80 W |
| Próżnia ssąca | 3000 pensów |
| Nazwa produktu | Robot do czyszczenia okien za pomocą sprayu wodnego |
|---|---|
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | - Tak, tak. |
| Szybkość czyszczenia | 3 minuty na metr kwadratowy |
| Czas pracy | Zaproponuj 400 minut, aby robot odpoczął |
| Czas ładowania | 3 godziny |
| Gwarancja | 2 lata |
|---|---|
| Czas pracy | Zaproponuj 400 minut, aby robot odpoczął |
| Ścieżka czyszczenia | N, z |
| Czas ładowania | 3 godziny |
| Pojemność akumulatora | 500 mAh |
| Władza | Zasilany bateryjnie |
|---|---|
| Rodzaj | Losowy robot-odkurzacz |
| zbiornik wody | 230L |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, punktowy, krawędziowy i ręczny |
| APLIKACJA | - Tak, tak. |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Hałas | 60 dB |
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
| Funkcja | Zamiatanie, odkurzacz robota |
| Typ | Line Laser Robot Cleaner |
|---|---|
| Bateria | 5200 mAh |
| Zmywalny filtr | Tak |
| Zbiornik na wodę stacji | 4l |
| Żywotność baterii | Do 180 minut |
| APLIKACJA | - Tak, tak. |
|---|---|
| Technologia zapobiegająca upadkowi | - Tak, tak. |
| Akumulator | 5200 mAh |
| Wykrywanie przeszkód | - Tak, tak. |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, punktowy, krawędziowy i ręczny |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
|---|---|
| Waga | 1,5 kg |
| Funkcja | Automatyczne czyszczenie, zamiatanie, odkurzacz robota |
| Aplikacja | Aplikacje domowe, zbieranie kurzu |
| Orzecznictwo | CE,RoHS,EMC,CB |
| Nazwa | Odkurzacz robota Losowo |
|---|---|
| Torba lub bez torby | Z Torby |
| Napięcie (V) | 14.4 |
| Moc (W) | 30 |
| Instalacja | Robot, Odkurzacz bębnowy |
| Słowa kluczowe | Inteligentny automatyczny robot odkurzający |
|---|---|
| Hałas | 60 dB |
| Bateria | 650 mAh |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
| Szybkość czyszczenia | 2,5 min/mkw |