| Słowo kluczowe | robot do mycia okien |
|---|---|
| Hałas | 60 dB |
| Bateria | 650 mAh |
| Nazwa | Robot do mycia okien |
| Szybkość czyszczenia | 2,5 min/mkw |
| Słowo kluczowe | Robot do mycia okien |
|---|---|
| Czas ładowania | praca z przedłużonym przewodem |
| Aplikacja | Scholla itp |
| Funkcja | inteligentne czyszczenie |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
| Słowo kluczowe | Robot do mycia okien |
|---|---|
| Czas ładowania | praca z przedłużonym przewodem |
| Aplikacja | Scholla itp |
| Funkcja | inteligentne czyszczenie |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
| Łączność aplikacji | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolekcja śmietników | 3L |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tryby czyszczenia | Auto, Punkt, Krawędź, Zaplanowane |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65 DB |
| Łączność aplikacji | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolekcja śmietników | 3L |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tryby czyszczenia | Auto, Punkt, Krawędź, Zaplanowane |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65 DB |
| Zmywalny filtr | - Tak, tak. |
|---|---|
| Akumulator | 2500 mAh |
| Technologia zapobiegająca upadkowi | - Tak, tak. |
| Rodzaj | Losowy robot-odkurzacz |
| zbiornik wody | 230L |
| Słowa kluczowe | robot odkurzający podłogę |
|---|---|
| Funkcja | czyszczenie wykładzin podłogowych |
| Aplikacja | Domowy automatyczny odkurzacz automatyczny |
| Kolor | Czarny lub biały kolor |
| Materiał | ABS |
| Produkt | Odkurzacz robota |
|---|---|
| Funkcja | Robot do czyszczenia podłóg |
| Aplikacje | Dom czysty |
| Zabarwienie | Czarne lub białe kolory |
| Materiały | ABS |
| Czas pracy | 90 ~ 120 minut |
|---|---|
| Materiał | ABS |
| Hałas | 55 dB |
| Czas ładowania | 3-4 godz |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
| robot | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
| Torba lub bez torby | Z Torby |
| Napięcie (V) | 14.4 |
| Instalacja | Robot, Odkurzacz bębnowy |