| Słowo kluczowe | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar | 280*130*100MM |
| za pomocą | Środek do czyszczenia szkła |
| Moc ssania | 80 W |
| Próżnia ssąca | 3000 pensów |
| Produkt | robot do czyszczenia szyb |
|---|---|
| Materiał | ABS |
| Kolor | Biały/Szary |
| Funkcjonować | Czyszczenie okien |
| Rozmiar | 30*15*10 cm |
| Słowo kluczowe | robota do mycia okien |
|---|---|
| Bateria | 500 mAh |
| Hałas | 60 dB |
| Słowa kluczowe | magnetyczny środek do czyszczenia okien |
| Czas ładowania | praca z przedłużonym przewodem |
| Ścieżka czyszczenia | N, z |
|---|---|
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Nazwa produktu | Robot do czyszczenia okien za pomocą sprayu wodnego |
| Czas pracy | Zaproponuj 400 minut, aby robot odpoczął |
| Szybkość czyszczenia | 3 minuty na metr kwadratowy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 70ml |
|---|---|
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Pojemność akumulatora | 500 mAh |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| Czas ładowania | 3 godziny |
| Nazwa | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Materiał | ABS |
| Rozmiar | 295*145*90MM |
| Używać | Szkło czyste |
| Moc | 80 W |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
|---|---|
| Ścieżka czyszczenia | N, z |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Powierzchnia do czyszczenia | Do 40 metrów kwadratowych |
| Czas pracy | Zaproponuj 400 minut, aby robot odpoczął |
| Pojemność akumulatora | 500 mAh |
|---|---|
| Szybkość czyszczenia | 3 minuty na metr kwadratowy |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| Nazwa produktu | Robot do czyszczenia okien za pomocą sprayu wodnego |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Pojemność kosza na śmieci | 0,3 litra |
|---|---|
| Łączność aplikacji | - Tak, proszę. |
| Kolekcja śmietników | 2L |
| Gwarancja | 12 lat |
| Tryby czyszczenia | Auto, Punkt, Krawędź, Zaplanowane |
| Słowo kluczowe | Zdalne mycie okien |
|---|---|
| Rozmiar | 280*130*100 |
| za pomocą | Środek do czyszczenia szkła |
| Moc ssania | 80 W |
| Próżnia ssąca | 2000-3000 PA |