| Aplikacja | Aplikacje domowe |
|---|---|
| Typ | robota do mycia okien |
| Napięcie (V) | 220 |
| Moc (W) | 80 |
| Nazwa produktu | Inteligentny odkurzacz, automatyczny robot do czyszczenia okien automatyczny robot do czyszczenia sz |
| Nazwa robota | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar robota | 290*140*115MM |
| Czysty obszar robotów | Czyszczenie szyb |
| Moc robotów | 80 W |
| Materiał ABS | ABS Dobry |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Nazwa produktu | Odkurzacz do okien |
| Kolor | Biały/niebieski/fioletowy/złoty |
| Czas pracy | bez limitu |
| Funkcja | Zamaszysty |
| Produkt | robot do czyszczenia szyb |
|---|---|
| Materiał | ABS |
| Kolor | Biały/Szary |
| Funkcjonować | Czyszczenie okien |
| Rozmiar | 30*15*10 cm |
| Produkt | Automatyczny robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Czas pracy | bez limitu |
| Funkcja | Zamaszysty |
| Aplikacja | Aplikacje domowe |
| Gwarancja | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu | Robot do czyszczenia okien za pomocą sprayu wodnego |
| Ścieżka czyszczenia | N, z |
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, krawędziowy, punktowy |
| Powierzchnia do czyszczenia | Do 40 metrów kwadratowych |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Produkt | Robotyczna myjka próżniowa |
| Kolor | Biały/niebieski/fioletowy/złoty |
| Czas pracy | bez limitu |
| Funkcja | Zamaszysty |
| Nazwa | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar | 270*120*70MM |
| za pomocą | Środek do czyszczenia szkła |
| Moc ssania | 80 W |
| Próżnia ssąca | 2300 PA |
| Nazwa | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar | 270*120*70MM |
| za pomocą | Środek do czyszczenia szkła |
| Moc ssania | 80 W |
| Próżnia ssąca | 2300 PA |
| Nazwa | Komercyjne roboty czyszczące |
|---|---|
| Ssanie próżniowe | 15 kPa |
| Drut | NIE |
| Laser | Tak |
| Materiał | ABS |