| Nazwa robota | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar robota | 290*145*94MM |
| Czysty obszar robotów | Czyszczenie szyb |
| Torba lub bez torby | Bez worka |
| Instalacja | robot |
| Słowa kluczowe | Odkurzacz |
|---|---|
| Aplikacja | Scholla itp |
| Czas ładowania | praca z przedłużonym przewodem |
| Bateria | Li-ion 600MAh |
| Hałas | 60 dB |
| Torba lub bez torby | Bez worka |
|---|---|
| Typ | Cyklon, filtr wody |
| Moc (W) | 80 |
| Materiał | ABS + PC, zupełnie nowy panel ABS |
| Funkcja | inteligentne czyszczenie |
| Słowa kluczowe | robota do mycia okien |
|---|---|
| Aplikacja | Aplikacje domowe |
| Hałas | 60 dB |
| Nazwa | Odkurzacz do okien |
| Kolor | Czarny biały |
| Nazwa produktu | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Materiał robota | Materiał ABS |
| Rozmiar produktu | 295*145*90MM |
| Stosowanie | Czyszczenie szyby |
| Oceń moc | 80 W |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
|---|---|
| Hałas | 60 dB |
| Czas ładowania | praca z przedłużonym przewodem |
| Aplikacja | Scholla itp |
| Czas pracy | bez limitu |
| Nazwa produktu | Robot odkurzający na mokro i na sucho |
|---|---|
| Hałas | 60 dB |
| Opłata | 4 godz |
| Słowa kluczowe | robot odkurzający |
| Funkcja | Zamiatanie, odkurzanie, mop |
| Nazwa | Inteligentny robot odkurzający |
|---|---|
| Bateria | 650 mAh |
| Hałas | 60 dB |
| Słowa kluczowe | magnetyczny środek do czyszczenia okien |
| Czas ładowania | praca z przedłużonym przewodem |
| Nazwa produktu | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Materiał robota | Materiał ABS |
| Rozmiar produktu | 295*145*90MM |
| Stosowanie | Czyszczenie szyby |
| Oceń moc | 80 W |
| Aplikacja | Aplikacje domowe |
|---|---|
| Typ | robota do mycia okien |
| Napięcie (V) | 220 |
| Moc (W) | 80 |
| Nazwa produktu | Inteligentny odkurzacz, automatyczny robot do czyszczenia okien automatyczny robot do czyszczenia sz |