| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
|---|---|
| Władza | Zasilany bateryjnie |
| kontrola aplikacji | - Tak, proszę. |
| Wykrywanie przeszkód | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Odkurzacz laserowy Dtof Line |
| Władza | Zasilany bateryjnie |
|---|---|
| kontrola aplikacji | - Tak, proszę. |
| Wykrywanie przeszkód | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Odkurzacz laserowy Dtof Line |
| Pojemność kosza na śmieci | 250 |
| Produkt | Kontrola aplikacji odkurzacza |
|---|---|
| Hałas | 60 dB |
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Funkcja | Zamiatanie, odkurzacz robota |
| Aplikacja | Aplikacje domowe |
| zbiornik wody | 260L |
|---|---|
| Tryby czyszczenia | Automatyczny, punktowy, krawędziowy i ręczny |
| Kontrola głosu | - Tak, tak. |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
| APLIKACJA | - Tak, tak. |
| Nazwa | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Materiał | ABS |
| Kolor | biały |
| Funkcjonować | Czyszczenie okien |
| Rozmiar | 30*15*10 cm |
| Produkt | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Materiał | ABS |
| Rozmiar | 295*145*90MM |
| Stosowanie | Czyszczenie szyby |
| Oceń moc | 80 W |
| Nazwa | Robot do czyszczenia okien |
|---|---|
| Rozmiar robota | 290*145*94MM |
| Czysty obszar robotów | Czyszczenie szyb |
| Torba lub bez torby | Bez worka |
| Instalacja | robot |
| zbiornik wody | 2L |
|---|---|
| System nawigacyjny | Liniowy laser |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65 DB |
| Łączność aplikacji | - Tak, proszę. |
| Pojemność kosza na śmieci | 1,8 litra |
| nazwisko | automatyczny środek do czyszczenia podłóg |
|---|---|
| Cechy | Automatyczne czyszczenie, zamiatanie |
| Napięcie (V) | 24 |
| Funkcja | Czyszczenie chemiczne |
| Czas pracy | 60 ~ 90 min |
| nazwisko | automatyczny środek do czyszczenia podłóg |
|---|---|
| Cechy | Automatyczne czyszczenie, zamiatanie |
| Napięcie (V) | 24 |
| Funkcja | Czyszczenie chemiczne |
| Czas pracy | 60 ~ 90 min |