| Materiał | ABS |
|---|---|
| Produkt | Robot do czyszczenia okien |
| Kolor | biały |
| Czas pracy | bez limitu |
| Funkcja | Zamiatać |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Produkt | Magnetyczny robot do czyszczenia okien |
| Kolor | biały |
| Czas pracy | bez limitu |
| Funkcja | Zamiatać |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Produkt | Automatyczny robot do czyszczenia szkła |
| Kolor | Biały |
| Czas pracy | bez limitu |
| Funkcja | Zamaszysty |
| Słowa kluczowe | robot do mycia okien |
|---|---|
| Funkcja | Automatyczne czyszczenie |
| Czas ładowania | praca z przedłużonym przewodem |
| Czas pracy | Bez limitu, 90-120 min |
| Szybkość czyszczenia | 2,5 min/mkw |
| Słowo kluczowe | robota do mycia okien |
|---|---|
| Rozmiar | 280*130*100MM |
| za pomocą | Środek do czyszczenia szkła |
| Moc ssania | 80 W |
| Próżnia ssąca | 3000 pensów |
| Rodzaj | robot |
|---|---|
| Czas na sprzątanie | 5 godzin |
| Nazwa | Robot do czyszczenia paneli słonecznych |
| Metoda czyszczenia | Szczotkowanie, opryskiwanie, odkurzanie |
| Wielkość | 720*720*210 mm |
| System nawigacyjny | Liniowy laser |
|---|---|
| Kolekcja śmietników | 2L |
| Zbiornik na brudną wodę | 4L |
| gwarancja | 12 lat |
| Łączność aplikacji | - Tak, proszę. |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 180 minut |
| Władza | Zasilany bateryjnie |
| Pojemność kosza na śmieci | 300 ml |
| kontrola aplikacji | Aplikacja Tuya |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
|---|---|
| Władza | Zasilany bateryjnie |
| kontrola aplikacji | - Tak, proszę. |
| Wykrywanie przeszkód | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Odkurzacz laserowy Dtof Line |
| Poziom hałasu | Mniej niż 65dB |
|---|---|
| Władza | Zasilany bateryjnie |
| kontrola aplikacji | - Tak, proszę. |
| Wykrywanie przeszkód | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Odkurzacz laserowy Dtof Line |